CHANGE THE GAME

AWAKEN REALMS

Chcemy tworzyć najlepsze gry na świecie, inspirować, bawić i dostarczać niezapomniane chwile. To ambitny cel, więc jako zespół skupiamy się na nim w stu procentach i nie dopuszczamy tematów pobocznych.

 

Chcemy zmieniać świat i podnosić standardy, a przy tym czerpać wiele frajdy z naszej pracy. Ciężko i mądrze pracujemy, wierząc w dyscyplinę, wspólny kierunek i iterację.

Chcemy inspirować i dostarczać radość, budzić pasję i wspierać społeczność. Tworzymy biznes poprzez kreowanie realnej, długoterminowej wartości, którą będziemy dostarczać naszym klientom.

 

Jednym z kluczowych założeń Awaken Realms jest to, że można się nauczyć wszystkiego. Nie urodziliśmy się z talentem, ale przez wiele lat z determinacją, krok po kroku rozwijaliśmy swoje kompetencje. Dotyczy to zarówno całej naszej organizacji, jak i każdego z nas indywidualnie.

 

Przyszłość jest dla nas zawsze ważniejsza od przeszłości.

#AwakenStyle

Jak każda organizacja, mamy swoją specyfikę. Nie wszystkim musi ona pasować.

Poniżej znajdziesz niektóre jej elementy, zaczynając od tych mniej przyjemnych. 😉

Pracując z nami, oto czego możesz oczekiwać:

Kreatywny chaos

Wymagamy od siebie samodzielności i wewnętrznej motywacji. Nie mamy detalicznie określonych zakresów obowiązków i procedur, tylko wytyczone ogólne cele, które prowadzą do stworzenia jak najlepszej gry na rynku – i każdy robi, co może, żeby to się udało.

Szybko i często zmieniające się decyzje

Najlepsze rozwiązania zawsze będą dla nas ważniejsze od wcześniejszych planów, szczególnie w projektach kreatywnych. Jeżeli zauważymy, że coś nie działa lub dojdziemy do wniosku, że są lepsze rozwiązania, jak najszybciej będziemy chcieli wcześniejszy plan zmienić.

Częsty, szczery feedback

Dobre rozwiązania i efektywną pracę stawiamy ponad ego, więc dyskutujemy i wzajemnie komentujemy swoją pracę. Zawsze
z szacunkiem do drugiej osoby, ale jednocześnie szczerze, nawet jeżeli czasami jest to negatywna ocena.

SzalonE pomysłY 
za pięć dwunasta

Jeżeli w przypływie inspiracji ktoś wpadnie na świetny pomysł tuż przed wysłaniem gry i ten pomysł faktycznie okaże się dobry, będziemy się starali zrobić wszystko, żeby go wprowadzić 
w życie.

SkupieniE na efektywności

Nie szukamy perfekcjonistów, tylko realistów. Są rzeczy, które muszą być wykonane niesamowicie dobrze, są też rzeczy, które wystarczy, że będą zrobione poprawnie. Razem odnajdujemy różnice i odpowiednio zarządzamy czasem.

Odkrywania nieznanego

Starając się tworzyć ambitne rzeczy, za każdym razem podnosimy poprzeczkę i próbujemy tworzyć nowości, bez wcześniejszego doświadczenia. Pojawiają się więc nowe zadania, których nikt wcześniej nigdy nie robił.

Brak „korporacyjnego” planu rozwoju zawodowego

Nie mamy zaplanowanej ścieżki kariery, a nad szkolenia stacjonarne czy MBA przedkładamy samodzielną edukację z dostępnych książek, materiałów i szkoleń dostępnych w internecie.

…ale oprócz tego, oto co przede wszystkim u nas znajdziesz:

Pełno pasji i zaangażowania

Nasz zespół uwielbia to co robi 
i wszyscy jesteśmy bardzo dumni z tego, co razem kreujemy. Tytuły, które tworzymy są naszą wizytówką, a wydanie gry zawsze jest niesamowitym doświadczeniem

NaukA i rozwÓJ, zgodnie z własnymi ambicjami

Jako firma cały czas dynamicznie się rozwijamy, a to oznacza, że przy odpowiednim zaangażowaniu istnieje możliwość efektywnej nauki i szybkiego awansu wewnątrz wybranej ścieżki kariery.

Atmosferę start-upu i stabilność dużej firmy

Bardzo mocno staramy się podtrzymywać ducha kreatywności i luźne zasady, będąc dużą, stabilną finansowo organizacją.

Udział w sukcesach firmy

Kiedy jako firma odnosimy sukcesy, zawsze dzielimy się nimi z wszystkimi naszymi pracownikami. Staje się to odczuwalne za sprawą odpowiednich premii, podwyżek lub zwiększenia standardów pracy / benefitów.

NiesamowitA przygodA

Wyznaczamy sobie naprawdę ambitne cele i z uporem je realizujemy. To sprawia, że zawsze dużo się dzieje i nie można narzekać na nudę. 
Z czasem powstaje wiele świetnych historii o tym, co wspólnie udało nam się osiągnąć.

Słuchamy feedbacku

Zawsze jesteśmy otwarci na zdanie naszego zespołu, każdy ma możliwość się wypowiedzieć i podzielić swoimi pomysłami, nawet tymi najbardziej szalonymi. Choć nie oznacza to oczywiście, że zawsze będą one realizowane. 😉

NASZA WIZYTÓWKA

Najciekawsze gry, które stworzyliśmy:

GRY PLANSZOWE

Nemesis

19. miejsce wśród najlepszych gier planszowych na świecie

Tainted Grail. The Fall of Avalon

86. miejsce wśród najlepszych gier planszowych na świecie

Bees: The Secret Kingdom

Etherfields

ISS Vanguard

Lords of Hellas

SiegeStorm: SiegeMode

The Edge: Dawnfall

The Great Wall

Scroll to Top